Квиз: Најлудите Е сок вкус Состојки

is that real e juice?

ОМГ…Тоа е вистинска е сок вкус?!?!

Прочитајте некои од најлудите описи е сок вкус и се погоди, ако тие се вистински или не. Колку е добар дали мислите дека се?

“The Elvis E Juice” е нашата најсмелите и вкусна сок е уште. Тоа доаѓа спакувана со крем со путер од кикирики, вкусна парчиња сланина & декадентен банана вкус!

Вистински

Нема начин

“King Crab Legs E Juice” во подмачкано лимон сос. Лижат прстите и уживајте во оваа цел ден макс ВФ vape.

Нема начин

Вистински

“The Dirty Ashtray E Juice” е мешавина на 8 различни тутун д сок вкусови вкусови како што само мелени тутунската надвор од 100 догорчиња од цигари да го промовираме.

Вистински

Нема начин

Our “Cough Syrup E Juice” е слатка, темно, дебела цреша-кисел вкус со тоа кога се меша во 60/40 VG/PG offers the perfect “bitterness” во грлото хит.

Нема начин

Вистински

Некои луѓе сакаат мирисот на тоа, некои луѓе сакаат вкусот на тоа. Our “Gasoline E Juice” е најсилниот и најжестоките д сок на пазарот, но не го стави во вашиот резервоар за гас бидејќи вашиот автомобил не е доволно силен за да ја рачката.

Вистински

Нема начин

Не грижете се што ќе се направи подобро следниот пат.

Изгледа како да не знаете вашата e сок вкусови како што мислев, дека ти го направи, или луѓе се само странец отколку што некогаш мисли? Сподели со пријателите и да се види како и што го прават.

Скокање Јосафат Вие Е Сок Гуру Можете!

Ви!….Ви, мојот пријател, се veeeery мудар .Share овој квиз со пријателите и да се види дали тие може дури и да дојде блиску до вашиот резултат, Се сомневам дека тие ќе.

Мет Штајн
Мет е дипломиран студент во мајстор за јавно здравство програма во Фресно Државниот универзитет. Тој е, исто така, истовремено завршување на Магистер на науки во Регулаторната работи за дрога, Biologics, и медицински помагала во Североисточен универзитет. Како додипломски, Мет и влади во јавно здравство, со акцент на здравје при администрација. Неговата страст е во истражување, пишување, и здравствено образование. Тој се стреми да се запишат во програмата докторат, еднаш дипломира.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *